WYSTĄPIENIA / WYKŁADY

Trener biznesu Marta Dyda

Piszę artykuły, prowadzę warsztaty, wykłady, wystąpienia.
Tematyka pochodzi z moich obserwacji ludzi, natury, moich doświadczeń
i praktyki życiowej i zawodowej. Jest odpowiedzią na potrzeby
współczesnego człowieka na płaszczyźnie biznesowej i życiowej.

W codziennym życiu kiedy umysł jest przepełniony nadmiarem, nie potrafimy normalnie i spokojnie funkcjonować, zestresowani biegniemy, nie wiadomo do końca po co i w którą stronę. Wszystko „zapchane” w naszym życiu, a my nie wiemy co dalej, bo za dużo, bo wszystko można i wszystkiego tyle, że nie wiadomo co wybrać. Gdzieś po drodze umyka nam nasza życiowa energia i nawet nie wiemy którędy. Jesteśmy bardzo wobec siebie obojętni, nieuważni, nie potrafimy zatroszczyć się o siebie.

A to tak się na dłużej nie da, nasze życie toczy się w rytmie napięcia i odprężenia. Jeśli napięcia zaczynają przeważać równowaga w naszym organizmie zostaje zaburzona i zaczynamy odczuwać skutki stresu, w pierwszej kolejności w naszym ciele. Ciało pierwsze informuje nas o wyczerpaniu naszej życiowej energii a umysł mówi „jak to nie dasz rady!” Lecimy w ekspresowym tempie bo tak trzeba, często brakuje nam przestrzeni by zaczerpnąć powietrza i wsłuchać się w potrzeby naszego ciała, wsłuchać się w samego siebie.

Zapraszam do zatrzymania. Bo tylko wtedy kiedy się zatrzymamy możemy zobaczyć Siebie. Dobrze jest w życiu widzieć Siebie. Kiedy zobaczymy Siebie możemy zacząć zauważać. Bo kiedy zaczniemy zauważać możemy zacząć rozumieć. A w kolejnym kroku zacząć inaczej wybierać.

W przypadku zapytań, proszę o kontakt.