Trener biznesu Marta Dyda

KROK po kroku, kawałek po kawałku, dzień po dniu…

AUTOR: MARTA DYDA

Krok po kroku, kawałek po kawałku, dzień po dniu…

—> Zwracajmy uwagę na to co robimy w naszym życiu i jak się z tym czujemy, żeby na przyszłość wiedzieć co jest dla nas wyczerpujące a co dodaje nam energii.

—> Zwracajmy uwagę na to co kryje się poza naszymi obowiązkami, jak spędzamy czas i na co przeznaczamy naszą życiową energię. Każdy człowiek dysponuje określoną  ilością energii życiowej, która może się przejawiać jako energia fizyczna (witalna), jak i psychiczna (mentalna). Tą energią życiową możemy odżywiać różne sfery naszego życia.

—> Zwracajmy uwagę na to co myślimy o Sobie i o Swoim życiu, krok po kroku zmieniając to co nam nie służy i nas nie wspiera. Co myślisz o miłości? Praca jest? Zdrowie jest? Sukces jest? Te pytania pozwolą Ci przyjrzeć się swoim przekonaniom, które mają wpływ na całe nasze życie a kształtują się już we wczesnym dzieciństwie. Kiedy dowiemy się jakie przekonania kierują naszym życiem, możemy zacząć je zmieniać na te wspierające.

—> Zwracajmy uwagę na to, co pokazują nam inni ludzie i co nas w nich zachwyca, to może być dla nas cenną wskazówką, która mówi: „Ty też masz to w sobie”Co takiego fascynuje mnie w tej osobie? Dlaczego takich cech nie widzę w sobie? Dlaczego nie rozwijam ich w sobie? Gdybym zaczął rozwijać te cechy co by się zmieniło w moim życiu?

—> Zwracajmy uwagę na to, co pokazuje nam życie, mając odwagę do zmian, widzenia i doświadczania zwykłości, krok po kroku. Co Cię w ostatnim czasie zafascynowało?

Jesień, kawałek po kawałku, to moja pora roku i ten moment IDEALNY, kiedy świat jeszcze nieostry wyłania się z porannej mgły, a potem tylko kolory, kolory, kolory…

 

 

Leave a Reply