PARTNERZY

MONIKA MALINOWSKA expert w oddychaniu z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad głosem. Prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej redukcji stresu, komunikacji, przemówień, prezentacji, wystąpień publicznych oraz poprawnej emisji głosu. Wykładowca emisji głosu w pracy nauczyciela i w wystąpieniach publicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła Kształcenie Głosu i Mowy, z przygotowaniem do nauczania, na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, odbyła Kursy w Trinity College of Music w Londynie oraz kursy techniki mowy Estill Voice w Londynie. Pobierała konsultacje indywidualne z emisji głosu (Anita Wardell – światowej sławy wokalistka jazzowa, Nia Lynn – wykładowca Royal Academy of Music, Emily Wright- wokalistka jazzowa). Ukończyła Niepubliczną Szkołę Wokalną im. J. Wasowskiego w Warszawie oraz Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Prowadzi szkolenia w zróżnicowanych grupach, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, dla pracowników średniego i wyższego szczebla, polityków, trenerów biznesu i rozwoju osobistego, mówców, psychologów. W zakresie przemawiania publicznego i prezentacji pracuje również z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi wykłady dla Toastmasters w Warszawie.

IWONA URBAŃSKA trener, doradca, konsultant psychobiologii w firmie Vedica. Jest uczniem światowej sławy koreańskiego Mistrza Yu Jae- Sheena oraz jego żony Soo Jin Kim, certyfikowany trener Sundao ISM – starożytnego treningu umysłu, ciała i ducha, to rewolucyjny program energetycznego uzdrawiania kwantowego. Członek grupy The Path Polska. Absolwentka I w Polsce Akademii Psychobiologii. W pracy terapeutycznej wykorzystuje metodę Ustawień Berta Hellingera. Prowadzi warsztaty wyjazdowe ” uważnego życia” wykorzystuje techniki uwalniania, relaksacji, wyrównywania energia Qi. W Krakowie prowadzi konsultacje z psychobiologii i psychogenealogii. Impulsem do pracy terapeutycznej były własne problemy zdrowotne. Prywatnie żona i mama dwóch cudownych córek.

.

.

.

.

ELŻBIETA TRUSIEWICZ masażystka, certyfikowany facylitator Nowych Ustawień wg Berta Hellingera. Uczestniczka warsztatów z obszarów Biologii Totalnej, hawajskiej pracy z ciałem – Kino Mana, Ajurwedy, Bioenergetyki Lowena, Sundao/ISM, EMI (Eye Movement Integration Therapy), uwalnianie emocji wg Hawkinsa. Uczennica hawajskiej nauczycielki Huny oraz Lomi Lomi Nui Susan Pa’iniu Floyd. W swojej pracy łączy również wieloletnie doświadczenie projektowo-biznesowe. Ukończyła kursy: Komunikacja i informacja zwrotna (Pathways), Komunikacja to moja praca (Leaders Island), Fundamenty młodego menadżera (Leaders Island), Scrum Product Manager (ProCognita). Założycielka Hiku body and soul, przestrzeni, która narodziła się z prostej potrzeby bycia zdrowym i szczęśliwym. Hiku jako praktyka łączy w sobie masaż, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, taniec i medytacje. Pracując z ludźmi nigdy nie działa schematycznie. Wierzy iż, skuteczność jest miarą prawdy, a prawdziwe zmiany przychodzą tylko z poziomu serca.

MAGDALENA URBAŃSKA

Jest Certyfikowanym Facylitatorem metody Sundao; ISM, prowadzi zajęcia z Praktyki ISM w Krakowie, a także dzieli się Medytacją Wewnętrznej Przestrzeni na swoim kanale na YouTube. Inspiracje czerpie od twórców Integralnej Somatycznej Metody: Mistrza Yu Jae-Sheena oraz SooJin Kim, którzy są jej nauczycielami, ale także – jak sama przyznaje – ogromnym wparciem. Od roku 2015 uczestniczy w warsztatach ISM w Polsce i na Świecie. Od tego czasu nieustannie doświadcza niesamowitych zmian w każdej dziedzinie swojego życia. Dlatego też jest w pełni przekonana, że odzyskanie połączenia z Wewnętrzną Przestrzenią jest jedynym sposobem, by wnieść jeszcze więcej miłości, jasności i spełnienia w życie jednostek, jak i całej ludzkości. Pragnie dzielić się swoim światłem i energią z innymi, pokazując, że dzięki Praktyce ISM życie każdego z nas może być proste i lekkie, oparte na poczuciu wewnętrznej harmonii i równowagi, żyjąc w połączeniu ze źródłem naszego piękna, wartości i znaczenia, którym jesteśmy.

Magdalena Urbańska
https://www.facebook.com/magdalena.innerspace/
https://murbanskaa.wixsite.com/innerspacemagdalena