Warsztat POINTS OF YOU® – HELLO POINTS LEVEL1

UNIKATOWE, NA ŚWIATOWĄ SKALĘ CERTYFIKOWANE SZKOLENIE Z METODY POINTS OF YOU® 
Czym jest POINTS OF YOU® ?

Points of You® to nowy sposób patrzenia na życie. To narzędzie, które otwiera oczy i pozwala odkrywać na nowo siebie i innych ludzi.

Metoda Points of You® powstała w 2006 roku w Izraelu. Jej twórcami są Efrat Shani i Yaron Golan. Stosowana jest przez najlepszych specjalistów i w największych międzynarodowych korporacjach jak Nokia, NASA, Google, IKEA, UniCredit Bank, L’ORÉAL Paris…

Points of You® to bardzo głęboka podróż w głąb siebie, w głąb swojej duszy i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca pozwalają na budowanie samoświadomości, pogłębiając procesy rozwojowe, tworząc niepowtarzalne programy szkoleniowe, wspierają Siebie i innych w procesach rozwoju, budując komunikację na głębokim poziomie.

Points of You® to unikalny model pracy wykorzystujący metody oparte m.in. na fototografii terapeutycznej, mindfulness i storytellingu. Points of you® Wykorzystuje do pracy 4 narzędzia THE COACHING GAME, PUNCTUM, FACES. Na koniec roku 2020 dołączyło kolejne wspaniałe narzędzie FLOW.

Narzędzia Points of You® wykorzystywane są zarówno w sesjach indywidualnych jak również procesach grupowych.

Hello Points to pierwszy poziom Akademii POINTS Of YOU® 

To całodzienne, certyfikowany szkolenie Points of You®, podczas którego dowiesz się czym jest Metoda Points of You® i jak działa. A poprzez własną, głęboką pracę podczas warsztatów poznasz narzędzia z rodziny Points of You® i doświadczysz na sobie unikatowej metody pracy.

Poznasz i doświadczysz dwóch światowej klasy procesów: Proces z The Coaching Game, a Ja zaproszę Cię na randkę z własnymi myślami i uczuciami. Proces z Punctum, gdzie w albumie swojego życia zobaczysz swoją historię opowiedzianą w nowy, inspirujący sposób, zmieniający samopoczucie i ogląd rzeczywistości.

Pierwsze warsztatowe spotkanie łączy wszystko to co najpiękniejsze w pracy z Points of You® a proces doświadczania tej metody jest przygotowany w taki sposób, by krok po kroku, kawałek po kawałku poprzez prace własną otwierać świat nowych możliwości kontaktu ze Sobą.

To doświadczanie Points of You® poprzez moment zatrzymania, w którym kluczową rolę odgrywa muzyka i obraz. To czas, w którym doświadczamy różnych stanów emocjonalnych, które poruszają w nas tym co dzisiaj ważne i żywe i prawdziwe przez co dokonują się głębokie zmiany w sposobie patrzenia na własne życie.

Podczas warsztatów uczymy się procesu i przyglądamy się Points of You® jako metodzie, która opiera się na własnej podróży podczas, której możemy zobaczyć Siebie od środka, co pozwala więcej zrozumieć stanowiąc tym samym początek wspaniałej przygody we własnej pracy rozwojowej i jako innowacyjna metoda w świecie biznesu.

Poznasz nowe punkty widzenia poprzez perspektywę innych osób podobnych do Ciebie. Doświadczysz połączenia z innymi uczestnikami w działaniu i mocy narzędzi Points of You® na sobie, poprzez własne, głębokie procesy.

Dlaczego zapraszam Cię do świata POINTS OF YOU® ?

Points of You® pozwala zatrzymać się i spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. To ważny moment prawdziwego spotkania ze Sobą. To Twój przewodnik po świecie Twojego lęku, ograniczających myśli, ale też głęboko ukrytych potrzeb, marzeń i Twoich emocji. Poprzez pracę z Points of You® poszerzasz perspektywę, zyskujesz nowe możliwości spojrzenia na konkretną sytuację. To czas żeby zobaczyć siebie, usłyszeć siebie i podjąć odważne decyzje w kierunku tego co dla Ciebie naprawdę ważne.

Metoda Points of You® opiera się na pracy z obrazem i słowem, na połączeniu lewej i prawej półkuli wykorzystując emocję i logikę, która prowadzi do wypowiadania nieuświadomionych treści, do wyrażania prawdziwych emocji. Jest ona osiągana dzięki połączeniu zdjęć, pobudzających naszą kreatywność i słownych opisów ważnych dla Ciebie wartości, aktywizujących analityczną część mózgu.

Points of You® trafia w sedno, co pozwala na dużą skuteczność , z jednoczesnym poczuciem bliskości, spokoju i poczuciem bezpieczeństwa, które pomaga przedostać się do tego, co jest w nas najbardziej delikatne, wrażliwe i piękne, często skrywane bardzo, bardzo głęboko…

Points of You® daje gotowe procesy do własnych procesów rozwojowych, stanowi przygotowanie do pracy z grupami jak również podczas indywidualnych w sesji Points of You®. To skuteczne narzędzie w szeroko pojętym biznesie, w rozwoju oraz w terapii. Uczy skutecznej komunikacji, buduje więzi i relacje! Jest narzędziem prawdziwej, głębokiej ZMIANY!

Po szkoleniu Hello Points Level 1 Points of You®

Podczas warsztatu doświadczysz metody Points of You®z możliwościami zastosowania narzędzi w procesach indywidualnych i grupowych, dostaniesz gotowe pomysły, praktyczne ćwiczenia, przykładowe procesy, arkusze i szablony gdzie krok po kroku czyli przez doświadczanie nauczysz się samodzielnie projektować warsztaty wykorzystując Points of You®.

Podczas warsztatów dowiesz się jak obraz wpływa na zmianę punktu widzenia, jak poszerza perspektywę i jak można wykorzystać ten potencjał w rozwoju! Nauczysz się pracować z obrazem i metaforą, dzięki czemu będziesz bardziej aktywnie prowadzić klientów w ich rozwoju stwarzając bezpieczną przestrzeń do głębszej pracy.

Dostaniesz fantastyczną planszę procesową i gotowy przepis jak z niej skorzystać: to unikatowa, Twoja własna mapa uczuć i myśli, z której będzie mógł / mogła skorzystać podczas indywidualnego procesu z naszymi narzędziami.

Otrzymasz narzędzia POINTS OF YOU® (The Coaching Game oraz Punctum), dzięki którym bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzić własne warsztaty.

Otrzymasz materiały (skrypt dla uczestnika), notes oraz 4 WYJĄTKOWE KARTY POINTS OF YOU® (te karty są dostępne wyłącznie z tym szkoleniem!)

Warsztat POINTS OF YOU®, HELLO POINTS LEVEL1
Wybierz pakiet najlepszy dla Siebie:

–> 1000 zł brutto (dla osób, które posiadają już narzędzia Points Od You : Puntum i The Coaching Game)

–> 1200 zł brutto ( z narzędziem PUNCTUM w cenie szkolenia ) – to propozycja dla osób posiadających już The Coaching Game

–> 1600 zł brutto ( z narzędziem THE COACHING GAME w cenie szkolenia ) – to propozycja dla osób, które posiadają Punctum

–> 1950 zł brutto ( z kompletem narzędzi w cenie szkolenia : Punctum + The Coaching Game )

ZAPISZ SIĘ TUTAJ , a w pierwszej kolejności dostaniesz informacje o STARCIE warsztatów POINTS OF YOU® HELLO POINTS LEVEL1

Zabieram Cię w niepowtarzalną podróż z Points of You®