Warsztat ON-LINE USŁYSZ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ

WARSZTATY ON-LINE Marta Dyda
Zapraszam na warsztaty: Usłysz swoją wewnętrzną SIŁĘ
Termin: Ustalany 
Godzina: 18.00 - 21.00
Miejsce: Gdziekolwiek jesteś tak będzie dobrze, w Twoim mieście, 
na swoim ulubionym fotelu, kanapie, z kubkiem herbaty. 
Spotykamy się On-line.
Cena: 220 zł

Żeby dostrzec Siebie, żeby dojrzały osobiste decyzje, które odsuwasz na jeszcze lepszy moment, żeby sprawdzić co w Tobie dzisiaj chce wydostać się na zewnątrz. Może są to pomysły, które czekają chowane przez lata. Może Twoja obfitość, której ciągle dorzucasz przeszkody i nie może wyrazić Siebie w pełni. Może słowa, które z jakiegoś powodu wciąż nie wypowiadasz.

Co chce się w Tobie dzisiaj WYRAZIĆ?
Na co przyszedł czas, żeby PUŚCIĆ?
Co potrzebuje ułożyć się w CAŁOŚĆ?

Może dzisiaj jesteś w takim miejscu, gdzie twardo stoisz na ziemi. Może więcej w Tobie wrażliwości. Może dużo od siebie wymagasz. Może jesteś między starym a nowym I odczuwasz pustkę. Może potrzebujesz posiedzieć, zatrzymać się, odpocząć, może potańczyć, tak potańczyć!I z tego miejsca uporządkować, przyjrzeć się i nazwać wszystko co dzisiaj w Tobie ważne. Daj sobie poczuć, daj się poprowadzić i odważ się pójść tam gdzie „coś” Cię woła głośno…Bo te warsztaty są o tym, co czujesz tak z serca. A Twój kawałek pracy to zobaczyć, usłyszeć i przyjąć swoją SIŁĘ.

W E W N Ę T R Z N A S I Ł A
Nasza wewnętrzna siła to nasze piękno, to poczucie bycia sobą. Twoja wiara w siebie, w swoje możliwości, wartości i wspierające przekonania. To twoja akceptacja tego kim jesteś z tym wszystkim co dzisiaj masz i być może tym czego Ci dzisiaj brak.

Ty Wybierasz w którą stronę pokieruje Cię Życie. Są takie momenty w życiu, że siła przychodzi wraz z łagodnością wraz ze zdolnością przebywania w ciszy, wystarczy patrzeć, pytać i słuchać. Nic więcej. Pozwól się poprowadzić by usłyszeć swoją siłę. A potem tylko zostanie to co najpiękniejsze Twoje życie.

D L A K O G O?
Dla każdego, komu bliskie jest doświadczenie metody poza schematami, zaskakujących rozwiązań oraz głębi i autentyczności własnej pracy rozwojowej. Przechodzisz przez intensywne zmiany wewnętrzne, pozwól sobie na ciekawość i cierpliwość, zatrzymaj się, oddychaj, zaufaj, wszystko jest w porządku, to wszystko potrzebuje się wyrazić. Nie wszyscy jesteśmy dla wszystkich, jest tyle sposobów na dobre życie, w zgodzie ze sobą, trzeba tylko znaleźć swój. Zapraszam tych, którzy czują się zainspirowani, ciekawi, szukają odpowiedzi.

P O P R O S T U Z A P R A S Z A M
Zapraszam do poruszenia swoim sercem, do usłyszenia swojej siły, która jest przestrzenią do zatrzymania się, do głębokiego oddechu, pobycia ze sobą i z innymi w akceptujący, nie oceniający i twórczy sposób.

Zapraszam by zdjąć wszystkie filtry. Zobaczyć więcej. Czuć silniej. Widzieć to co dobre i piękne mimo że czasami bywa trudne. By zacząć żyć mocniej.

Zapraszam żeby się odłączyć od codzienności wykorzystując to jako okazję do połączenia się z czymś innym, własnym oddechem, własnymi myślami, emocjami, własnym sercem. Nie musisz nic czytać, sprawdzać, rozumieć a przede wszystkim nie musisz się bać, wystarczy, że wrócisz do swojego serca, w nim jest Twoja wewnętrzna siła.

To moment na zobaczenie siebie, swojego życia, swoich decyzji, czas na to żeby się zatrzymać i być ze sobą na bieżąco, żebyście dali sobie ten czas jakikolwiek on będzie, zwykły, niezwykły, taki będzie właściwy.

Zapraszam Ciebie na warsztat, podczas którego zwiększysz świadomość siebie, spojrzysz na siebie z różnych perspektyw, odkryjesz co dzisiaj daje Tobie poczucie siły.


D O Z O B A C Z E N I A W Ś W I E C I E O N – L I N E

PROWADZĄCA, MARTA DYDA – Jestem taka jak Wy, zwyczajna i wyjątkowa za razem. Cieszą mnie małe rzeczy. W każdej wolnej chwili uciekam tam gdzie czas płynie wolniej, przyroda, las, góry, przestrzeń, wieś. Dzisiaj z uważnością potrafię patrzeć na życie, na ludzi, na siebie. Znalazłam swój wewnętrzny rytm. O ile to możliwe wystrzegam się sztywnych zasad i reguł nie są dla mnie.

Na co dzień, doświadczony trener biznesu, konsultant, coach, trener szkoleń on-line, certyfikowany trener i partner FRIS®, certyfikowany praktyk i facylitator POINTS OF YOU®. W zimie można mnie spotkać na stoku, instruktor NARCIARSTWA. Autorka publikacji i wyjazdowych warsztatów blisko natury: „Możesz zatrzymać się i zrobić coś pięknego ze swojego życia” Piszę artykuły m.in dla Zmiany w życiu, Estate, Siedem ósmych, Nieruchomości-online, współpracuję z Wyższą Uczelnią Collegium Da Vinci. Przez ostatnie lata związana z branżą rozwojową, biznesową, pracą trenerską i coachingową.

Jestem twórcą autorskich programów, modeli i narzędzi rozwojowych, wspierając w rozwoju ludzi i organizacje. Specjalizuję się w tematyce radzenia sobie w sytuacjach stanowiących szczególne wyzwanie, zmiana, konflikt, kryzys, pracuję z tematem stresu, odporności psychicznej i wypalenia zawodowego. Moimi programami szkoleniowymi obok biznesu objęci są również urzędnicy sądowi, prokuratorzy, sędziowie i kuratorzy. Więcej o mnie możesz poczytać TUTAJ www.martadyda.pl

Lubię pisać, piszę o tym co ważne, sens w codzienności, w prostych słowach, fotografia terapeutyczna, w relacji z naturą, z życiem, do zaczytania zapraszam TUTAJ www.zatrzymacbyzrozumiec.pl.

REZERWACJA MIEJSC:

☛ Koszt 220 zł
☛ Rezerwacja miejsc: kontakt@martadyda.pl (Imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu)
☛ Obowiązuje limit miejsc i kolejność zgłoszeń.
☛ Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty:

MARTA DYDA kultura szkoleń & biznesu
ING BANK ŚLĄSKI: 56105015201000009218863620

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! KAMERALNA GRUPA!

DO ZOBACZENIA NA TWOJEJ KANAPIE:)