Sesje INDYWIDUALNE

Czasami mamy moment w życiu gdzie potrzebujemy być zobaczeni, spotkani, usłyszani. W smutku, w radości, w braku, w przepływie, w nieznośności, w znużeniu, w zmęczeniu ale i w samoakceptacji, w samorealizacji, samozadowoleniu.

To bardzo głęboka podróż w głąb siebie, w głąb swojej duszy i najbardziej wrażliwych zakamarków Twojego serca. To Twój przewodnik po świecie Twojego lęku, ograniczających myśli, ale też głęboko ukrytych potrzeb i Twoich emocji.

Podczas naszych sesji bogactwo technik i metod angażuje różne kanały komunikacji, które dają wspaniałą przestrzeń docierania do Siebie i wyrażania Siebie.

Wspieram proces rozwoju Klienta wykorzystując różnorodne narzędzia oparte o wiedzę i doświadczenia psychologii pozytywnej, pytania coachingowe, trening ACT (trening akceptacji i zaangażowania), narzędzia z rodziny POINTS OF YOU®, techniki fototerapii JUDY WEISER.

To spotkania, która pozwalają zobaczyć siebie w zupełnie nowej zaskakującej perspektywie. Bo każdy z Nas składa się z miliona kawałków i choć czasem czuje się zagubiony, zawiera te wszystkie kawałki w sobie.

Pracuję z utknięciami Klienta, które zawężają sposób widzenia danej sytuacji i sposób patrzenia na życie.

Rzucając nowe spojrzenie na ważne kwestie i ważne relacje i kluczowe obszary życia pokazując inny kawałek ważnych decyzji, które mamy do podjęcia.

Otwieram Klienta na jego własne doświadczenia pozwalając zauważyć, że My jako ludzie „sklejamy się” z własnymi myślami tracąc witalność kurczymy się zawężając patrzenie na życie. Podczas pracy klient zaczyna akceptować swoje myśli i emocje, dając im przestrzeń i jednocześnie robiąc miejsce na życie jakim chce żyć bardziej.

SESJE INDYWIDUALNE POZWALAJĄ:

-W bezpiecznej przestrzeni uwolnić się od wewnętrznych blokad, znaleźć potencjalne rozwiązania i otworzyć się na nowe możliwości.

-W atmosferze intymności pozwalają docierać do podświadomych źródeł problemu, pozwalając zobaczyć nowe perspektywy i rozwiązania.

-Rzucają nowe spojrzenie na ważne kwestie w Twoim życiu, ważne relację, pokazuję inną perspektywę decyzji, które masz do podjęcia.

-Jeśli tylko się odważysz zejść głębiej, pozwalają budować życie na swoich wartościach, w kierunku kwitnięcia i dotykając tego co ważne, dając głęboki wgląd w każdy obszar, który wymaga zauważenia i Twojej opieki.

-Pracujesz z tematem, który jest dla Ciebie ważny, kiedy na daną chwilę nie potrafisz zdefiniować obszaru do pracy, zaufaj obrazom, proces Cię poprowadzi.

Ważne aby zacząć więcej widzieć, słyszeć i odważnie łączyć się z własną mądrością by wyrazić swoją prawdę.

Prawdę prowadzącą do nowych sposobów widzenia. Do uwalniania takich kawałków w Nas, które boją się światła. Przed kolorem się skrywają. Łzy uwalniają. Ciemność oswajają. Przypominają o witalności życia. Życia jakim chcesz żyć bardziej.