PARTNERZY

MONIKA MALINOWSKA expert w oddychaniu z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad głosem. Prowadzi szkolenia w zakresie skutecznej redukcji stresu, komunikacji, przemówień, prezentacji, wystąpień publicznych oraz poprawnej emisji głosu. Wykładowca emisji głosu w pracy nauczyciela i w wystąpieniach publicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła Kształcenie Głosu i Mowy, z przygotowaniem do nauczania, na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, odbyła Kursy w Trinity College of Music w Londynie oraz kursy techniki mowy Estill Voice w Londynie. Pobierała konsultacje indywidualne z emisji głosu (Anita Wardell – światowej sławy wokalistka jazzowa, Nia Lynn – wykładowca Royal Academy of Music, Emily Wright- wokalistka jazzowa). Ukończyła Niepubliczną Szkołę Wokalną im. J. Wasowskiego w Warszawie oraz Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Prowadzi szkolenia w zróżnicowanych grupach, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, dla pracowników średniego i wyższego szczebla, polityków, trenerów biznesu i rozwoju osobistego, mówców, psychologów. W zakresie przemawiania publicznego i prezentacji pracuje również z dziećmi i młodzieżą. Prowadzi wykłady dla Toastmasters w Warszawie.

 

 

IWONA URBAŃSKA jest uczniem światowej sławy koreańskiego Mistrza Yu Jae-Sheena, certyfikowanym trenerem Sundao – starożytnego treningu umysłu, ciała i ducha, to rewolucyjny program energetycznego uzdrawiania kwantowego.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, a z zamiłowania nauczycielem, trenerem, doradcą i uczniem :). Od 2012 roku jestem Mistrzem Reiki, również uczennicą cudownego numerologa Heleny Wildy-Kowalskiej. Interesuje mnie wszystko, co służy człowiekowi w holistycznym rozwoju, życiu w dobrostanie, radości, miłości, zdrowiu i szczęściu. Z całego serca zapraszam na moje warsztaty. Każdy z nas jest Mistrzem.

 

 

 

 

 

ELŻBIETA TRUSIEWICZ masażystka, certyfikowany facylitator Nowych Ustawień wg Berta Hellingera. Uczestniczka warsztatów z obszarów Biologii Totalnej, hawajskiej pracy z ciałem – Kino Mana, Ajurwedy, Bioenergetyki Lowena, Sundao/ISM, EMI (Eye Movement Integration Therapy), uwalnianie emocji wg Hawkinsa. Uczennica hawajskiej nauczycielki Huny oraz Lomi Lomi Nui Susan Pa’iniu Floyd. W swojej pracy łączy również wieloletnie doświadczenie projektowo-biznesowe. Ukończyła kursy: Komunikacja i informacja zwrotna (Pathways), Komunikacja to moja praca (Leaders Island), Fundamenty młodego menadżera (Leaders Island), Scrum Product Manager (ProCognita). Założycielka Hiku body and soul, przestrzeni, która narodziła się z prostej potrzeby bycia zdrowym i szczęśliwym. Hiku jako praktyka łączy w sobie masaż, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, taniec i medytacje. Pracując z ludźmi nigdy nie działa schematycznie. Wierzy iż, skuteczność jest miarą prawdy, a prawdziwe zmiany przychodzą tylko z poziomu serca.