JESIENNE ZATRZYMANIE – WARSZTAT WEEKENDOWY

Jesienią odbędą się wyjątkowe warsztaty, które organizujemy z myślą o tych wszystkich, którzy chcą zwolnić i przygotować się do jesienno-zimowych dni. Warsztaty odbędą się w wyjątkowym miejscu, to będzie absolutnie wyjątkowy czas dla każdego z Nas. Małymi krokami, razem w zwykłości codziennych czynności, posiłki, spacery, rozmowy przypominając sobie o tym co ważne. To czas do bycia tak po prostu, ze wszystkim co w Nas. To trzydniowe warsztaty w przepięknym miejscu jakim jest Leśniakówka, w ciszy, w samym środku lasu. Warsztaty podczas których uczestnicy oderwą się od codziennych spraw, odprężą się, doświadczą relaksującego masażu, zadbają o swoje ciało, wezmą udział w warsztatach rozwojowych, zyskają dystans do codziennych spraw.

ZATRZYMAJ SIĘ W JESIENNY WEEKEND
ZATRZYMANIE / CIAŁO / NATURA
*dla tych co zatęsknili za zwykłością

Termin: 25-27 października 2019
Miejsce: Leśniakówka

 

SPRAWDŹ CZY WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE?

▪ Na co dzień żyjesz w dużym mieście i chcesz pobyć bliżej jesiennej natury.
▪ Wszystkie dni są podobne do Siebie i potrzebujesz zmienić otoczenie.
▪ Nie potrafisz się zatrzymać, brakuje Ci chwili spokoju i ciszy.
▪ Masz ochotę zadbać o swoje ciało i doświadczyć relaksującego masażu.
▪ Tęsknisz za chwilą dla siebie i całym sercem czujesz, że potrzebujesz zatrzymania.
▪ Chcesz pobyć z dala od technologii, blisko lasu i drugiego człowieka.

NASZA PRZESTRZEŃ, DOM W LESNIAKÓWCE
Klimatyczny, dom niedaleko Krakowa czeka na nas cały do dyspozycji, żeby każdy czuł się „jak w domu”. Zaprosi Nas kolorami i zapachami jesieni, zaprosi nas do smakowania przepysznego swojskiego jedzenia. A dookoła las, czas na wypoczynek, samopoznanie, zadbanie o swoje ciało, relaksacyjny masaż, prawdziwą ciszę, zwyczajność i spokój.

PODCZAS WARSZTATÓW BĘDZIEMY PRACOWAĆ Z NARZĘDZIAMI UMOŻLIWIAJĄCYMI LEPSZE ZROZUMIENIE SIEBIE, M.IN FACES – narzędzie Points of You®
Przepiękne czarno-białe fotografie, praca z metaforą, która pozwala zobaczyć siebie w zupełnie nowej, zaskakującej perspektywie. To karty mówiące o tym jak patrzymy na innych oraz jak inni nas widzą. Praca z Faces pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące naszej autentyczności i ról, jakie odgrywamy na co dzień. Kiedy w relacjach z innymi zaczniemy obserwować siebie, zdobędziemy największą wiedzę na temat nas samych. Bez ludzi niewiele byśmy dowiedzieli się o sobie, przyglądanie się sobie, swoim emocjom, reakcjom w relacji z drugim człowiekiem to najcenniejsze co możemy doświadczyć. Widzenie tego co piękne w drugim człowieku i zmierzenie się z tym co trudne. Bo to wszystko co Cię zachwyca w tym drugim, masz w sobie. Wszystko to co krytykujesz u drugiego, masz w sobie. Każdy z nas ma swoją jasną i ciemną stronę, która buduje Twoją autentyczność.

KINO MANA – hawajska praca z ciałem
Swoimi korzeniami sięga hawajskiej filozofii Huny. W delikatny i nieinwazyjny sposób pozwala połączyć się ze swoim ciałem. Poczuć energię płynąc z wewnętrznej przestrzeni. Przygotowuje na przyjęcie nowego i zamknięcie starego tak abyśmy mogli żyć pełniej w czasie, który został nam dany tu i teraz. Podczas warsztatów będziemy korzystać z takich technik jak Kalana Hula i taniec „Fregaty” (medytacja w ruchu) oraz podróż do wewnętrznego ogrodu Tiki (medytacja kreatywna). Osoby chętne będą mogły również doświadczyć przepięknego masażu Lomi lomi nui, który w niezwykły sposób oczyści i przygotuje ciało do jesienno-zimowej pory.

Dawno temu Hawajczycy masowali swoich przywódców nawet przez kilka dni aby ich władcy mogli podjąć dobre decyzje, pozbawieni “pancerza” izolującego ich od świata. Tancerze zaczynali od pieśni a potem przechodzili do masażu tyłu ciała,
szczególnie pleców. Płynnym, zdecydowanym ruchem rozpuszczali całe napięcie. Hawajczycy uważają, że masaż pleców uwalnia nas od wszystkich obciążających więzi i przekonań co do przeszłości tak abyśmy mogli pójść do przyszłości, czyli do
życia. Medytacje oraz masaż prowadzi Elżbieta Trusiewicz, uczennica hawajskiej nauczycielki Huny i Lomi Lomi Nui, Susan Pa’iniu Floyd.

KORZYŚCI Z WEEKENDOWYCH WARSZTATÓW

▪ Zatrzymasz się żeby przyjrzeć się Sobie i nauczysz się podchodzić do wyzwań życiowych z większym poczuciem siły. Bo to Ty wybierasz za każdym razem co jest Twoją siłą.

▪ Na nowo poznasz i zrozumiesz Siebie zyskując dostęp do wewnętrznej stabilności i dasz sobie wsparcie we wszystkich trudnych dla Ciebie sytuacjach.

▪ Dzięki pracy z ciałem staniesz się bardziej uważna na siebie i na innych, uważny na życie. Uważność pozwala widzieć i rozumieć więcej.

▪ Zrozumiesz, że nie musisz nigdzie pędzić, naprawdę masz już wszytko, możesz się zatrzymać i zrobić coś pięknego ze swojego życia.

▪ Spacery do lasu pomogą przewietrzyć Ci głowę a posiłki w takim miejscu pozwolą zasmakować przepysznego jedzenia przygotowanego z miłością, nikt nie będzie chodził głodny 🙂

Bo dopiero kiedy poczujesz się SOBĄ, będziesz mógł dzielić się swoją radością, zrozumieniem i spokojem z innymi. Tworząc tym samym spokojniejszą/ego Siebie, spokojniejsze relacje, spokojniejszy dom i spokojniejsze życie otwierając się na więcej dobrego.

PODCZAS WARSZTATÓW ZAPRASZAMY NA

LOMI LOMI NUI- Hawajski masaż
Pomaga ciału uwolnić stres oraz blokady aby przywrócić doskonałe samopoczucie i elastyczność fizyczną. Wykonywany jest “poduszeczkami” przedramion i dłońmi przy użyciu organicznych olejów. Elementami wyróżniającymi lomi lomi nui są
rotacje rąk i nóg oraz płynny niezwykle uważny dotyk.

DLA KOGO?
• Szczególnie wskazany dla osób cierpiących na różnego rodzaju blokady i napięcia w obszarze kręgosłupa, stawu barkowego oraz biodrowego.

• Dla tych, którzy żyją pod wpływem dużego stresu, napięcia psychicznego lub przechodzą trudny okres. Ten masaż przyniesie ulgę i doda sił witalnych aby sprostać życiowym przeciwnościom.

• Dla osób walczących z nadwagą. Lomi lomi nui wspomaga procesy przemiany materii i stymuluje układ trawienny do intensywniejszej pracy, przyspieszając tym samym proces spalania tkanki tłuszczowej.

KOBIDO – Japoński masaż twarzy
Kobido to jeden z najbardziej złożonych i intensywnych masaży twarzy. Oprócz wizualnego efektu odmładzania reguluje również energetyczny bilans całego ciała, produkcję składników skóry (kolagen, elastyna) oraz przynosi ulgę osobom
cierpiącym na wszelkiego rodzaju napięcia i bóle głowy czy twarzy.

DLA KOGO?
• Dla wszystkich, którzy potrzebują chwili relaksu, zdjęcia ciężaru codziennych spraw z głowy “zatrzymania się”. Już jedna sesja odświeży twarz, zredukuje cienie, opuchliznę, poprawi kolor i napięcie skóry.

• Naturalne rozwiązanie dla osób, które szukają alternatywnych zabiegów medycyny estetycznej. Kobido w formie serii zabiegów jest również zwany jako niechirurgiczny lifting twarzy.

• Dla osób z “ciężkimi oczami” spędzającymi wiele godzin przed komputerem.

• Korzystny dla tych, którzy cierpią na bruksizm, ponieważ zmniejsza skutki napięcia w obszarze szczękowo-twarzowym.

KTO PROWADZI?

MARTA DYDA

Marta Dyda Trener BiznesuJestem taka jak Wy, zwyczajna i wyjątkowa za razem. Cieszą mnie małe rzeczy. W każdej wolnej chwili uciekam tam gdzie czas płynie wolniej, przyroda, las, góry, przestrzeń, wieś. Dzisiaj z uważnością potrafię patrzeć na życie, na ludzi, na siebie. Znalazłam swój wewnętrzny rytm. O ile to możliwe wystrzegam się sztywnych zasad i reguł nie są dla mnie.

Doświadczony trener biznesu, coach narzędziowy, certyfikowany trener i partner FRIS®. Instruktor narciarstwa, w zimie pracuję na stoku narciarskim. Autorka publikacji i wyjazdowych warsztatów blisko natury. Piszę artykuły dla Zmiany w życiu, współpracuję z Wyższą Uczelnią Collegium Da Vinci. Przez ostatnie lata związana z branżą rozwojową, biznesową, pracą trenerską i coachingową. Na co dzień prowadzę autorskie procesy w obszarze biznesu, pracuję również z tematem stresu, odporności psychicznej i wypalenia zawodowego. Moimi programami szkoleniowymi objęci są również urzędnicy sądowi, prokuratorzy, sędziowie i kuratorzy.

ELŻBIETA TRUSIEWICZ

Masażystka, certyfikowany facylitator Nowych Ustawień wg Berta Hellingera. Uczestniczka warsztatów z obszarów Biologii Totalnej, hawajskiej pracy z ciałem – Kino Mana, Ajurwedy, Bioenergetyki Lowena, Sundao/ISM, EMI (Eye Movement Integration Therapy), uwalnianie emocji wg Hawkinsa. Uczennica hawajskiej nauczycielki Huny oraz Lomi Lomi Nui Susan Pa’iniu Floyd. Założycielka Hiku body and soul, przestrzeni, która narodziła się z prostej potrzeby bycia zdrowym i szczęśliwym. Hiku jako praktyka łączy w sobie masaż, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, taniec i medytacje. Pracując z ludźmi nigdy nie działa schematycznie. Wierzy iż, skuteczność jest miarą prawdy, a prawdziwe zmiany przychodzą tylko z poziomu serca.

 

REZERWACJA MIEJSC
☛ Koszt weekendu 790 zł (Uwaga! warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki 200zł)
☛ Rezerwacja miejsc: kontakt@martadyda.pl lub kontakt@hikubodyandsoul.com (Imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu)

☛ Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty zaliczki:
MARTA DYDA kultura szkoleń & biznesu
ING BANK ŚLĄSKI: 56105015201000009218863620

Czekamy na Ciebie